Ceny zboží

Provozovatel internetového obchodu JaKr s.r.o.. je plátcem DPH. Veškeré ceny zboží jsou uvedené včetně DPH.

Objednání zboží

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a souhlasí s nákupním řádem internetového obchodu. Po odeslání objednávky a správném vyplnění vaší e-mailové adresy příjde na tuto adresu potvrzení vaší objednávky.

Způsob platby

  • a) dobírka - platba při doručení zboží poštovní službou na adresu uvedenou v objednávce. .
  • b) hotově - platba při osobním převzetí zboží v naší prodejně. Po obdržení objednávky vám sdělíme, kdy je možno zboží vyzvednout.
  • c) převodem – při vystavení faktury

Dodání zboží

Termín dodání zboží je 2-7 pracovních dnů. V některých výjmečných případech může dojít k prodloužení dodacích lhůt. O termínu dodání bude zákazník vždy informován. Zboží může být dodáno poštovní službou nebo přepravní službou GLS. Účtujeme dopravné 150Kč při zaslání na dobírku nebo 80Kč při platbě převodem na náš účet. Zboží je možno také vyzvednout osobně v naší prodejně (jakmile vám sdělíme termín možného odběru)

 

Záruční doba

Pokud není výslovně uvedeno jinak, vztahuje se na veškeré námi uvedené zboží zákonná záruční doba 24 měsíců ode dne uvedeného na prodejním dokladu, pokud výrobce neposkytuje záruční dobu v jiné délce.Nepoužité zboží v původním obalu je možno vrátit bez udání důvodu do 14 dní od převzetí zásilky.Na vrácení zboží je třeba nás informovat pomocí mailu.

Reklamace

Reklamaci je možno uplatnit   v naší provozovně.

 

Podle  zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.